ks kormoran święciechowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Ostatnie spotkanie

KS Kormoran Święciechowa 2:0 Luks ST.Bojanowo
2013-11-10, 11:30:00
     

KONTAKT KLUBU

 

KONTAKT Z KLUBEM:

 

PREZES R.PŁACHTA TELEFON - (65) 5330458

 

ADRES E-MAIL : KORMORANSWIECIECHOWA@GMAIL.COM

 

NUMER GADDU-GADU: 38061007

Najnowsza galeria

puchar Wójta Święciechowy
Ładowanie...

Losowa galeria

kormoran święciechowa - lzs głuchowo
Ładowanie...

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 60, wczoraj: 76
ogółem: 344 979

statystyki szczegółowe

TERMINIARZ LIGI

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-18 LZS Wielkopolanka Szelejewo 0:0 Awdaniec Pakosław zobacz ›
2013-08-18 TęczaOsa Osieczna 0:1 GKS Krzemieniewo zobacz ›
2013-08-18 Luks ST.Bojanowo 0:0 Grom Czeluścin zobacz ›
2013-08-18 KS Sokół Chwałkowo 3:0 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
2013-08-18 Sarnowianka Sarnowa 6:1 Korona Piaski zobacz ›
2013-08-18 Ruch Bojanowo 6:1 Lew Pogorzela zobacz ›
2013-08-18 Pelikan Dębno Polskie 2:2 Mas-Rol Spławie zobacz ›
2013-08-24 Awdaniec Pakosław 2:1 Mas-Rol Spławie zobacz ›
2013-08-24 Lew Pogorzela 1:2 Pelikan Dębno Polskie zobacz ›
2013-08-24 GKS Krzemieniewo 1:3 Luks ST.Bojanowo zobacz ›
2013-08-24 LZS Wielkopolanka Szelejewo 1:3 TęczaOsa Osieczna zobacz ›
2013-08-25 Korona Piaski 1:2 Ruch Bojanowo zobacz ›
2013-08-25 KS Kormoran Święciechowa 2:3 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2013-08-25 Grom Czeluścin 1:2 KS Sokół Chwałkowo zobacz ›
2013-08-31 TęczaOsa Osieczna 3:1 Awdaniec Pakosław zobacz ›
2013-08-31 Luks ST.Bojanowo 4:0 LZS Wielkopolanka Szelejewo zobacz ›
2013-08-31 Pelikan Dębno Polskie 3:3 Korona Piaski zobacz ›
2013-09-01 KS Sokół Chwałkowo 4:2 GKS Krzemieniewo zobacz ›
2013-09-01 Sarnowianka Sarnowa 7:1 Grom Czeluścin zobacz ›
2013-09-01 Ruch Bojanowo 0:1 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
2013-09-01 Mas-Rol Spławie 1:2 Lew Pogorzela zobacz ›
2013-09-07 Awdaniec Pakosław 1:2 Lew Pogorzela zobacz ›
2013-09-07 Korona Piaski 6:4 Mas-Rol Spławie zobacz ›
2013-09-07 GKS Krzemieniewo 0:2 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2013-09-07 LZS Wielkopolanka Szelejewo 3:4 KS Sokół Chwałkowo zobacz ›
2013-09-07 TęczaOsa Osieczna 2:2 Luks ST.Bojanowo zobacz ›
2013-09-08 KS Kormoran Święciechowa 3:1 Pelikan Dębno Polskie zobacz ›
2013-09-08 Grom Czeluścin 1:6 Ruch Bojanowo zobacz ›
2013-09-14 Luks ST.Bojanowo 2:1 Awdaniec Pakosław zobacz ›
2013-09-14 Pelikan Dębno Polskie 3:4 Grom Czeluścin zobacz ›
2013-09-14 Lew Pogorzela 0:3 Korona Piaski zobacz ›
2013-09-15 KS Sokół Chwałkowo 4:3 TęczaOsa Osieczna zobacz ›
2013-09-15 Sarnowianka Sarnowa 6:1 LZS Wielkopolanka Szelejewo zobacz ›
2013-09-15 Ruch Bojanowo 3:2 GKS Krzemieniewo zobacz ›
2013-09-15 Mas-Rol Spławie 3:1 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
2013-09-21 Awdaniec Pakosław 0:0 Korona Piaski zobacz ›
2013-09-21 GKS Krzemieniewo 3:2 Pelikan Dębno Polskie zobacz ›
2013-09-21 LZS Wielkopolanka Szelejewo 0:6 Ruch Bojanowo zobacz ›
2013-09-21 TęczaOsa Osieczna 4:1 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2013-09-21 Luks ST.Bojanowo 6:1 KS Sokół Chwałkowo zobacz ›
2013-09-22 KS Kormoran Święciechowa 4:0 Lew Pogorzela zobacz ›
2013-09-22 Grom Czeluścin 1:5 Mas-Rol Spławie zobacz ›
2013-09-28 Pelikan Dębno Polskie 1:1 LZS Wielkopolanka Szelejewo zobacz ›
2013-09-28 Lew Pogorzela 1:0 Grom Czeluścin zobacz ›
2013-09-28 Korona Piaski 5:0 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
2013-09-29 KS Sokół Chwałkowo 0:1 Awdaniec Pakosław zobacz ›
2013-09-29 Sarnowianka Sarnowa 1:0 Luks ST.Bojanowo zobacz ›
2013-09-29 Ruch Bojanowo 3:1 TęczaOsa Osieczna zobacz ›
2013-09-29 Mas-Rol Spławie 2:4 GKS Krzemieniewo zobacz ›
2013-10-05 Awdaniec Pakosław 1:0 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
2013-10-05 GKS Krzemieniewo 4:1 Lew Pogorzela zobacz ›
2013-10-05 LZS Wielkopolanka Szelejewo 5:1 Mas-Rol Spławie zobacz ›
2013-10-05 TęczaOsa Osieczna 2:0 Pelikan Dębno Polskie zobacz ›
2013-10-05 Luks ST.Bojanowo 5:3 Ruch Bojanowo zobacz ›
2013-10-06 Grom Czeluścin 0:5 Korona Piaski zobacz ›
2013-10-06 KS Sokół Chwałkowo 1:1 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2013-10-12 Pelikan Dębno Polskie 2:3 Luks ST.Bojanowo zobacz ›
2013-10-12 Korona Piaski 2:2 GKS Krzemieniewo zobacz ›
2013-10-13 Sarnowianka Sarnowa 1:0 Awdaniec Pakosław zobacz ›
2013-10-13 Ruch Bojanowo 3:2 KS Sokół Chwałkowo zobacz ›
2013-10-13 Mas-Rol Spławie 4:1 TęczaOsa Osieczna zobacz ›
2013-10-13 Lew Pogorzela 2:4 LZS Wielkopolanka Szelejewo zobacz ›
2013-10-13 KS Kormoran Święciechowa 1:0 Grom Czeluścin zobacz ›
10  2013-10-19 GKS Krzemieniewo 2:1 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
10  2013-10-19 LZS Wielkopolanka Szelejewo 2:0 Korona Piaski zobacz ›
10  2013-10-19 TęczaOsa Osieczna 3:0 Lew Pogorzela zobacz ›
10  2013-10-19 Luks ST.Bojanowo 3:1 Mas-Rol Spławie zobacz ›
10  2013-10-20 Awdaniec Pakosław 2:0 Grom Czeluścin zobacz ›
10  2013-10-20 KS Sokół Chwałkowo 0:1 Pelikan Dębno Polskie zobacz ›
10  2013-10-20 Sarnowianka Sarnowa 1:2 Ruch Bojanowo zobacz ›
11  2013-10-26 Pelikan Dębno Polskie 1:4 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
11  2013-10-26 Korona Piaski 3:1 TęczaOsa Osieczna zobacz ›
11  2013-10-27 Ruch Bojanowo 1:0 Awdaniec Pakosław zobacz ›
11  2013-10-27 Mas-Rol Spławie 2:3 KS Sokół Chwałkowo zobacz ›
11  2013-10-27 Lew Pogorzela 1:6 Luks ST.Bojanowo zobacz ›
11  2013-10-27 KS Kormoran Święciechowa 2:3 LZS Wielkopolanka Szelejewo zobacz ›
11  2013-10-27 Grom Czeluścin 2:3 GKS Krzemieniewo zobacz ›
12  2013-11-03 Awdaniec Pakosław 4:1 GKS Krzemieniewo zobacz ›
12  2013-11-03 LZS Wielkopolanka Szelejewo 6:1 Grom Czeluścin zobacz ›
12  2013-11-03 TęczaOsa Osieczna 3:1 KS Kormoran Święciechowa zobacz ›
12  2013-11-03 Luks ST.Bojanowo 0:1 Korona Piaski zobacz ›
12  2013-11-03 KS Sokół Chwałkowo 3:0 Lew Pogorzela zobacz ›
12  2013-11-03 Sarnowianka Sarnowa 3:1 Mas-Rol Spławie zobacz ›
12  2013-11-03 Ruch Bojanowo 3:0 Pelikan Dębno Polskie zobacz ›
13  2013-11-09 Pelikan Dębno Polskie 1:3 Awdaniec Pakosław zobacz ›
13  2013-11-09 Korona Piaski 1:0 KS Sokół Chwałkowo zobacz ›
13  2013-11-10 Mas-Rol Spławie 3:8 Ruch Bojanowo zobacz ›
13  2013-11-10 Lew Pogorzela 5:1 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
13  2013-11-10 KS Kormoran Święciechowa 2:0 Luks ST.Bojanowo zobacz ›
13  2013-11-10 Grom Czeluścin 1:5 TęczaOsa Osieczna zobacz ›
13  2013-11-10 GKS Krzemieniewo 1:2 LZS Wielkopolanka Szelejewo zobacz ›
14  2014-03-15 Awdaniec Pakosław LZS Wielkopolanka Szelejewo 15:00
14  2014-03-15 GKS Krzemieniewo TęczaOsa Osieczna 15:00
14  2014-03-15 Grom Czeluścin Luks ST.Bojanowo 15:00
14  2014-03-15 KS Kormoran Święciechowa KS Sokół Chwałkowo 15:00
14  2014-03-15 Korona Piaski Sarnowianka Sarnowa 15:00
14  2014-03-15 Lew Pogorzela Ruch Bojanowo 15:00
14  2014-03-15 Mas-Rol Spławie Pelikan Dębno Polskie 15:00
15  2014-03-22 Mas-Rol Spławie Awdaniec Pakosław 17:00
15  2014-03-22 Pelikan Dębno Polskie Lew Pogorzela 16:00
15  2014-03-22 Ruch Bojanowo Korona Piaski 16:00
15  2014-03-22 Sarnowianka Sarnowa KS Kormoran Święciechowa 11:30
15  2014-03-22 KS Sokół Chwałkowo Grom Czeluścin 16:00
15  2014-03-22 Luks ST.Bojanowo GKS Krzemieniewo 15:00
15  2014-03-22 TęczaOsa Osieczna LZS Wielkopolanka Szelejewo 17:00
16  2014-03-29 Awdaniec Pakosław TęczaOsa Osieczna 17:30
16  2014-03-29 LZS Wielkopolanka Szelejewo Luks ST.Bojanowo 17:00
16  2014-03-29 GKS Krzemieniewo KS Sokół Chwałkowo 15:30
16  2014-03-29 Grom Czeluścin Sarnowianka Sarnowa 15:00
16  2014-03-29 KS Kormoran Święciechowa Ruch Bojanowo 17:00
16  2014-03-29 Korona Piaski Pelikan Dębno Polskie 16:00
16  2014-03-29 Lew Pogorzela Mas-Rol Spławie 14:00
17  2014-04-05 Lew Pogorzela Awdaniec Pakosław 17:00
17  2014-04-05 Mas-Rol Spławie Korona Piaski 16:00
17  2014-04-05 Pelikan Dębno Polskie KS Kormoran Święciechowa 11:30
17  2014-04-05 Ruch Bojanowo Grom Czeluścin 16:00
17  2014-04-05 Sarnowianka Sarnowa GKS Krzemieniewo 15:00
17  2014-04-05 KS Sokół Chwałkowo LZS Wielkopolanka Szelejewo 17:00
17  2014-04-05 Luks ST.Bojanowo TęczaOsa Osieczna 17:00
18  2014-04-12 Awdaniec Pakosław Luks ST.Bojanowo 17:00
18  2014-04-12 TęczaOsa Osieczna KS Sokół Chwałkowo 15:30
18  2014-04-12 LZS Wielkopolanka Szelejewo Sarnowianka Sarnowa 15:00
18  2014-04-12 GKS Krzemieniewo Ruch Bojanowo 16:00
18  2014-04-12 Grom Czeluścin Pelikan Dębno Polskie 16:00
18  2014-04-12 KS Kormoran Święciechowa Mas-Rol Spławie 14:00
18  2014-04-12 Korona Piaski Lew Pogorzela 16:00
19  2014-04-19 Korona Piaski Awdaniec Pakosław 17:00
19  2014-04-19 Lew Pogorzela KS Kormoran Święciechowa 11:30
19  2014-04-19 Mas-Rol Spławie Grom Czeluścin 16:00
19  2014-04-19 Pelikan Dębno Polskie GKS Krzemieniewo 15:00
19  2014-04-19 Ruch Bojanowo LZS Wielkopolanka Szelejewo 16:00
19  2014-04-19 Sarnowianka Sarnowa TęczaOsa Osieczna 16:30
19  2014-04-19 KS Sokół Chwałkowo Luks ST.Bojanowo 16:00
20  2013-10-26 Awdaniec Pakosław KS Sokół Chwałkowo 15:30
20  2013-10-26 Luks ST.Bojanowo Sarnowianka Sarnowa 15:00
20  2013-10-26 TęczaOsa Osieczna Ruch Bojanowo 16:00
20  2013-10-26 LZS Wielkopolanka Szelejewo Pelikan Dębno Polskie 16:00
20  2013-10-26 GKS Krzemieniewo Mas-Rol Spławie 14:00
20  2013-10-26 Grom Czeluścin Lew Pogorzela 16:00
20  2013-10-26 KS Kormoran Święciechowa Korona Piaski 16:00
21  2014-05-03 KS Kormoran Święciechowa Awdaniec Pakosław 16:00
21  2014-05-03 Korona Piaski Grom Czeluścin 16:00
21  2014-05-03 Lew Pogorzela GKS Krzemieniewo 15:00
21  2014-05-03 Mas-Rol Spławie LZS Wielkopolanka Szelejewo 16:00
21  2014-05-03 Pelikan Dębno Polskie TęczaOsa Osieczna 16:00
21  2014-05-03 Ruch Bojanowo Luks ST.Bojanowo 16:00
21  2014-05-03 Sarnowianka Sarnowa KS Sokół Chwałkowo 15:30
22  2014-05-10 Awdaniec Pakosław Sarnowianka Sarnowa 15:00
22  2014-05-10 KS Sokół Chwałkowo Ruch Bojanowo 16:00
22  2014-05-10 Luks ST.Bojanowo Pelikan Dębno Polskie 15:00
22  2014-05-10 TęczaOsa Osieczna Mas-Rol Spławie 14:00
22  2014-05-10 LZS Wielkopolanka Szelejewo Lew Pogorzela 11:00
22  2014-05-10 GKS Krzemieniewo Korona Piaski 15:00
22  2014-05-10 Grom Czeluścin KS Kormoran Święciechowa 11:30
23  2014-05-17 Grom Czeluścin Awdaniec Pakosław 15:00
23  2014-05-17 KS Kormoran Święciechowa GKS Krzemieniewo 15:00
23  2014-05-17 Korona Piaski LZS Wielkopolanka Szelejewo 15:00
23  2014-05-17 Lew Pogorzela TęczaOsa Osieczna 15:30
23  2014-05-17 Mas-Rol Spławie Luks ST.Bojanowo 15:00
23  2014-05-17 Pelikan Dębno Polskie KS Sokół Chwałkowo 15:30
23  2014-05-17 Ruch Bojanowo Sarnowianka Sarnowa 14:00
24  2014-05-24 Awdaniec Pakosław Ruch Bojanowo 15:00
24  2014-05-24 Sarnowianka Sarnowa Pelikan Dębno Polskie 15:00
24  2014-05-24 KS Sokół Chwałkowo Mas-Rol Spławie 14:00
24  2014-05-24 Luks ST.Bojanowo Lew Pogorzela 11:00
24  2014-05-24 TęczaOsa Osieczna Korona Piaski 15:00
24  2014-05-24 LZS Wielkopolanka Szelejewo KS Kormoran Święciechowa 11:30
24  2014-05-24 GKS Krzemieniewo Grom Czeluścin 15:00
25  2014-05-31 GKS Krzemieniewo Awdaniec Pakosław 13:00
25  2014-05-31 Grom Czeluścin LZS Wielkopolanka Szelejewo 13:00
25  2014-05-31 KS Kormoran Święciechowa TęczaOsa Osieczna 13:00
25  2014-05-31 Korona Piaski Luks ST.Bojanowo 13:00
25  2014-05-31 Lew Pogorzela KS Sokół Chwałkowo 13:00
25  2014-05-31 Mas-Rol Spławie Sarnowianka Sarnowa 13:00
25  2014-05-31 Pelikan Dębno Polskie Ruch Bojanowo 13:00
26  2014-06-07 Awdaniec Pakosław Pelikan Dębno Polskie 14:00
26  2014-06-07 Ruch Bojanowo Mas-Rol Spławie 14:00
26  2014-06-07 Sarnowianka Sarnowa Lew Pogorzela 11:00
26  2014-06-07 KS Sokół Chwałkowo Korona Piaski 14:00
26  2014-06-07 Luks ST.Bojanowo KS Kormoran Święciechowa 11:30
26  2014-06-07 TęczaOsa Osieczna Grom Czeluścin 14:00
26  2014-06-07 LZS Wielkopolanka Szelejewo GKS Krzemieniewo 14:00

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Awdaniec Pakosław - LZS Wielkopolanka Szelejewo
GKS Krzemieniewo - TęczaOsa Osieczna
Grom Czeluścin - Luks ST.Bojanowo
KS Kormoran Święciechowa - KS Sokół Chwałkowo
Korona Piaski - Sarnowianka Sarnowa
Lew Pogorzela - Ruch Bojanowo
Mas - Rol Spławie - Pelikan Dębno Polskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pelikan Dębno Polskie 1:3 Awdaniec Pakosław
Mas - Rol Spławie 3:8 Ruch Bojanowo
Lew Pogorzela 5:1 Sarnowianka Sarnowa
Korona Piaski 1:0 KS Sokół Chwałkowo
KS Kormoran Święciechowa 2:0 Luks ST.Bojanowo
Grom Czeluścin 1:5 TęczaOsa Osieczna
GKS Krzemieniewo 1:2 LZS Wielkopolanka Szelejewo

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
marcin
status Gadu-Gadu